Protokoły z rekrutacji
Szanowni Państwo Poniżej zamieszczamy wykaz osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie luty 2025 r. styczeń 2025 r. grudzień 2024 r. listopad 2024 r. październik 2024 r.
Szanowni Państwo Poniżej zamieszczamy wykaz osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie luty 2025 r. styczeń 2025 r. grudzień 2024 r. listopad 2024 r. październik 2024 r.
Fundacja Integron Plus w Partnerstwie z Ceres Sp. z o.o. rozpoczęła realizację projektu „NASTAW SIĘ NA ROZWÓJ – oferta wsparcia kwalifikacji i kompetencji mieszkańców podregionu bialskiego i chełmsko-zamojskiego”. W związku z powyższym uprzejmie informujemy o możliwości zgłaszania podejrzenia o niezgodności Projektu lub działań Beneficjenta i/lub Partnera z Konwencją o Prawach Osób Niepełnosprawnych sporządzoną w Nowym Jorku dnia 13 grudnia 2006 r. (Dz. U. z 2012 r. poz. 1169, z późn. zm.), zwanej dalej „KPON”. Sygnały, zgłoszenia lub skargi dotyczące wystąpienia niezgodności projektów FERS z postanowieniami KPON można przekazywać za pomocą: • poczty tradycyjnej, w formie listownej na adres ministerstwa lub PARP: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa lub Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, ul. Pańska 81/83, 00-834
Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Fundacja Integron Plus w Partnerstwie z Ceres Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na realizację projektu „NASTAW SIĘ NA ROZWÓJ – oferta wsparcia kwalifikacji i kompetencji mieszkańców podregionu bialskiego i chełmsko-zamojskiego”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 (FELU), Działanie 10.6 Uczenie się osób dorosłych. Będziemy Państwa na bieżąco informować o dokumentacji obowiązującej w projekcie oraz naborach. Informacja o pierwszym naborze wraz z Regulaminem rekrutacji pojawi się na stronie Operatora co najmniej 30 dni przed ogłoszeniem pierwszej rundy naboru.
Przyznanie dofinansowania będzie odbywało się w następujących etapach:
Usługa realizowana zdalnie w czasie rzeczywistym oznacza proces uczenia się, realizowany na odległość za pomocą połączenia internetowego, z wykorzystaniem urządzeń takich jak komputer, tablet, inne urządzenia mobilne, który odbywa się z równoczesnym udziałem zarówno uczestników, jak i eksperta czy trenera (osoby prowadzącej usługę) za pomocą komunikatora. W przypadku szkoleń liczba uczestników musi umożliwić wszystkim interaktywną swobodę udziału we wszystkich przewidzianych elementach zajęć (ćwiczenia, rozmowa na żywo, chat, testy, ankiety, współdzielenie ekranu itp.). Materiały dydaktyczne mogą przybrać formę e-podręczników, plików dokumentów przygotowanych w dowolnym formacie, materiałów VOD, itp.
Zgodnie z Wytycznymi dotyczącymi monitorowania postępu rzeczowego realizacji programów na lata 2021-2027 (Załącznik 2 Podstawowe informacje dotyczące uzyskiwania kwalifikacji w ramach projektów współfinansowanych z EFS+) walidacja nabycia danej kompetencji może być prowadzona w instytucji szkoleniowej (u dostawcy usług) przez inną osobę aniżeli proces kształcenia.